اپل بروزرسان iOS 9.2.1 را منتشر کرد | Error 53 رفع شد

اپل بروزرسان iOS 9.2.1 را منتشر کرد | Error 53 رفع شد

- دراخبار تکنولوژی
1
۰

امروز اپل دست به انتشار آپدیت جدیدی برای آی او اس زد. این آپدیت برای آیفون ها رفع خطای 53 را به ارمغان آورده است. در ماه جاری بسیاری از کاربران اپل گوشی های خراب خود را در دست گرفته و به سمت اپل استور ها رفتند. وقتی مهندسان شرکت اپل به بررسی این مشکل مبادرت کردند، دریافتند که این مشکل ناشی از Error 53 بوده و گوشی ها را تا مرز خرابی برده است.

به گزارش شرکت اپل این مشکل زمانی رخ خواهد داد که در زمان بوت آیفون خطایی در چک کردن Touch ID روی دهد. طبق همین گزارش مشکل بوجود آمده این است که گوشی های آیفون قبل از خروج از کارخانه تست نشده و مرغوبیت کیفی آنها تایید نگردیده است.

آیفون هایی که با مشکل اررور 53 روبرو شده اند، می توانند هم اکنون بر روی PC خود از طریق آیتونز، جدیدترین نسخه از iOS را منتشر کنند. کسانی که از iCloud آپدیت را دریافت کنند نباید با این مشکل روبرو شوند.

 AppleCare هم اذعان دارد که گوشی هایی که حتی از گارانتی خارج شده اند ولی این مشکل را دارا می باشند را به کلی تعویض نماید. پس جای استرس و نگرانی نیست چون شرکت بزرگی مثل اپل به راحتی می تواند از پس مشتریان خود بربیاید.
در آخر هم شرکت اپل طی یک بیانیه به وبسایت TechCrunch، از مشتریان خود که با مشکل اررور 53 روبرو شدند معذرت خواهی کرد و اعلام نمود به زودی به تعهدات گارانتی و وارانتی خود عمل خواهد کرد.
0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

iPhone 5S و iPhone 5 محبوب ترین آیفون در ربع پایانی سال 2015 بودند

Device Atlas گزارش داده است که محبوب ترین