تنها نسخه 32GB گلکسی S7/S7 edge در آمریکا و برخی بازارهای اروپا در دسترس خواهد بود

تنها نسخه 32GB گلکسی S7/S7 edge در آمریکا و برخی بازارهای اروپا در دسترس خواهد بود

- دراخبار تکنولوژی
1
۰

تنها چند هفته پیش بود که اخباری حاکی از انتشار نسخه 32GB برای بازارهایی خاص در تکفارس منتشر شد، اما حال به نظر میرسد آمریکا هم به جمع کشورهای اروپایی پیوسته تا بتواند فقط از نسخه 32GB استفاده کند. این شرکت کره ای تأیید کرده نسخه 64GB در آمریکا در دسترس نخواهد بود.

gsmarena_001

در حال حاضر هیچ اطلاعی از اینکه آیا این نسخه به بازار آمریکا راه خواهد یافت یا نه، و یا در صورت مثبت بودن  پاسخ چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد، نداریم.  میتوان حدس زد دلیل این کار صرفا تصمیمی تجاری بوده است. چرا که دو بازار آمریکا و اروپا از اصلی ترین مقاصد ورود گوشی جدید بوده و احتمالا حاشیه سود بالاتر نسخه 32GB سامسونگ را به گرفتن این تصمیم سوق داده است.

از نقطه نظر بسیاری از مصرف کنندگان و کارشناسان، این موضوع اهمیت چندانی ندارد چرا که حافظه هر دو پرچم دار قابل ارتقا میباشد. با وجود این، باید این نکته را مد نظر داشت اندروید 6.0 میتواند حافظه جانبی را تبدیل به حافظه داخلی کند اگرچه هنوز مشخص نیست که سامسونگ این ویژگی را در اندروید خود جای دهد یا نه. با تکفارس همراه باشید تا در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در این مورد را با هم به اشتراک گذاریم.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اندروید 6.0 هم به ایران رسید!

این بار نیز خبری در مورد به روزرسانی