تنها نسخه ۳۲GB گلکسی S7/S7 edge در آمریکا و برخی بازارهای اروپا در دسترس خواهد بود

تنها نسخه ۳۲GB گلکسی S7/S7 edge در آمریکا و برخی بازارهای اروپا در دسترس خواهد بود

- دراخبار تکنولوژی
1
۰

تنها چند هفته پیش بود که اخباری حاکی از انتشار نسخه ۳۲GB برای بازارهایی خاص در تکفارس منتشر شد، اما حال به نظر میرسد آمریکا هم به جمع کشورهای اروپایی پیوسته تا بتواند فقط از نسخه ۳۲GB استفاده کند. این شرکت کره ای تأیید کرده نسخه ۶۴GB در آمریکا در دسترس نخواهد بود.

gsmarena_001

در حال حاضر هیچ اطلاعی از اینکه آیا این نسخه به بازار آمریکا راه خواهد یافت یا نه، و یا در صورت مثبت بودن  پاسخ چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد، نداریم.  میتوان حدس زد دلیل این کار صرفا تصمیمی تجاری بوده است. چرا که دو بازار آمریکا و اروپا از اصلی ترین مقاصد ورود گوشی جدید بوده و احتمالا حاشیه سود بالاتر نسخه ۳۲GB سامسونگ را به گرفتن این تصمیم سوق داده است.

از نقطه نظر بسیاری از مصرف کنندگان و کارشناسان، این موضوع اهمیت چندانی ندارد چرا که حافظه هر دو پرچم دار قابل ارتقا میباشد. با وجود این، باید این نکته را مد نظر داشت اندروید ۶٫۰ میتواند حافظه جانبی را تبدیل به حافظه داخلی کند اگرچه هنوز مشخص نیست که سامسونگ این ویژگی را در اندروید خود جای دهد یا نه. با تکفارس همراه باشید تا در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در این مورد را با هم به اشتراک گذاریم.

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اندروید ۶٫۰ هم به ایران رسید!

این بار نیز خبری در مورد به روزرسانی