پیش‌فروش هدست واقعیت مجازی HTC Vive آغاز شد

پیش‌فروش هدست واقعیت مجازی HTC Vive آغاز شد

- دراخبار تکنولوژی
8
۰

مدت زیادی بود ه شرکت HTC برنامه‌های خود را برای تکنولوژی واقعیت مجازی اعلام کرده بود و سال گذشته میلادی این شرکت همراه با همکاری و توسعه Valve هدست واقعیت مجازی  Vive VR را معرفی کرد و در نهایت قبل از کنگره هانی موبایل 2016 همانطور که انتظار می‌رفت معرفی شد. پیش‌فروش هدست واقعیت مجازی HTC Vive  از دیروز آغاز شده است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

اکنون نسخه مصرف کننده هدست VR شرکت HTC  همراه با ویژگی‌های جدید در دسترس قرار دارد، لازم به ذکر است که دو کنترلر بی‌سیم یا وایرلس به روز شده‌اند که بازخورد لمسی دو مرحله‌ای را ارائه داده است.

برای مدت محدودی کسانی که این هدست را پیش‌خرید کنند دو بازی به صورت رایگان برای آن‌ها در دسترس قرار می‌گیرد که تا تاریخ اعلام شده قابل استفاده می‌باشد. قیمت هدست HTC Vive تقریبا 799 دلار بوده اگرچه نسبت به Oculus Rift گران‌تر است اما تفاوت سخت‌افزاری باعث  انتخاب درست مشتریان خواهد شد.

پیش‌فروش این محصول واقعیت مجازی در یالات متحده آمریکا و سراسر جهان باز شده است. این شرکت امیدوار است که تا ماه آوریل 2016 فروش خوبی را به ثبت برساند. حال باید منتظر خبرهای بیش‌تر درباره این محصول باشیم. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را