نسخه رایگان Forza Motorsport برای ویندوز 10 تایید شد

نسخه رایگان Forza Motorsport برای ویندوز 10 تایید شد

- دربازی ها
0
۰

همانطور که می‌دانید شرکت مایکروسافت بازی‌های بسیاری را که برای ایکس باکس وان منتشر شده‌اند را به صورت رایگان برای کاربران پی‌سی که دارای ویندوز 10 هستند را منتشر کرده است. این شرکت امروز اعلام کرد که بازی Forza Motorsport به صورت رایگان برای کاربران رایانه‌های شخصی که دارای ویندوز 10 هستند منتشر می‌کند که در واقع Forza Motorsport 6: Apex نام دارد. این شرکت رایگان بودن و انتشار زودتر آن را نیز تایید کرده است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

متاسفانه مایکروسافت هنوز به تاریخ انتشار Forza Motorsport 6: Apex اشاره‌ای نکرده است اما آنطور که پیدا است در بهار سال جاری میلادی در ویندوز استور قرار می‌گیرد.

بازی Forza Motorsport 6: Apex تحت توسعه استودیو 10 بوده است که برای احرا به DirectX12 نیاز دارد و در واقع این اولین گام مایکروسافت برای ارائه تجربه بازی Forza به کاربران پی‌سی است. آنطور که پیدا است کاربران به 20 اتومبیل در این بازی پی‌سی دسترسی دارند که همه آن‌ها متغلق به سال 2017 هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به Ford GT، 1973 Pontiac Firebird Trans Am SD-455 و بیش‌تر از اینها را اشاره کرد. علاوه بر این گیمر به لیست وسیعی از آهنگ‌ها دسترسی خواهد داشت که از جمله معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به  Spa-Francorchamps و Top Gear اشاره کرد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را