گلکسی اس 7 با 8 گیگابایت حافظه مصرف شده عرضه می‌شود

گلکسی اس 7 با 8 گیگابایت حافظه مصرف شده عرضه می‌شود

- درSamsung, اخبار تکنولوژی
0
۰

اگر شما از طرفداران پرچم‌دارهای جدید سامسونگ هستید و می‌خواهید یکی از دو گوشی‌هوشمند گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج را خریدارای کنید بهتر است به نکته‌هایی که درباره این دستگاه موجود است و از سوی کاربرانی که با آن کار کرده‌اند منتشر شده است توجه داشته باشید. این دستگاه با 8 گیگابایت حافظه داخلی کمتر از مقدار اعلام شده بر روی آن عرضه می‌شود که احتمالا این حافظه برای سیستم‌عامل و اپلیکیشن‌ها نیز اشغال شده است. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

البته اگر صادقانه به مسئله نگاه کنیم این اتفاق طبیعی است و هر دستگاه تقریبا 8 گیگابایت را برای اپلیکیشن‌ها و سیستم‌عامل نیز اشغال می‌کند. به هر حال با خرید نسخه 32 گیگابایتی تقریبا یک چهارم از فضای آن را در اختیار نخواهید داشت. خوشبختانه هردو دستگاه گلکسی اس 7 و اس 7 اج از اسلات کارت میکرو‌اس‌دی پشتیبانی می‌کنند که حافظه انبوهی را برای ذخیره سازی اطلاعات به همراه می‌آورد.

به هر حال سامسونگ هیچ کار اشتباهی را انجام نداده است و این روالی است که برای هر گوشی‌هوشمندی ممکن است اتفاق بیافتد. این نکته‌ای بود که هر خریداری باید از آن آگاه باشد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را