شخص ۱۹ ساله‌ای نوزاد تازه متولد شده‌ی خود را در ازای یک آیفون و موتورسیکلت فروخت: “من نمی‌دانستم این کار غیرقانونی است”

شخص ۱۹ ساله‌ای نوزاد تازه متولد شده‌ی خود را در ازای یک آیفون و موتورسیکلت فروخت: “من نمی‌دانستم این کار غیرقانونی است”

- دراخبار تکنولوژی
3
۰

متاسفانه این یک داستان ساختگی یا شایعه نیست و حقیقت دارد: یک پدر ۱۹ ساله در چین نوزاد دختر تازه متولد شده‌ی خود را در ازای پول معاوضه کرد و پول را برای خرید یک آیفون و موتور سیکلت جدید خرج کرد. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

این معامله‌ی وحشتناک حدود یک سال پیش انجام شده است. این مرد جوان که A Duan نام دارد، دختر  ۱۸ روزه‌ی خود را به یک غریبه فروخته و حدود ۲۳،۰۰۰ یوان چین (مبلغی در حدود ۳،۵۰۰ دلار آمریکا) دریافت کرده است و بنا به گزارشی حتی بر سر قیمت چک و چانه زدن هم صورت گرفته است. تمام این ماجرا در  شهر Tong’an، واقع در استان Fujian اتفاق افتاده است.

پدر این بچه هنوز دوران تحصیلی دبیرستان را به اتمام نرسانده، در حالی که مادر در زمان حامله شدن حتی به سن قانونی نیز نرسیده بوده است.

من واقعا نمی‌دانستم این کار غیر قانونی است

بدیهی است که پدر برای فروش نوزاد و به دست آوردن پول به دنبال راهی بوده است و یک خریدار راغب به انجام این کار در سرویس چت چینی، QQ، پیدا کرده است. شخص خریدار که یک غریبه بوده است ادعا کرده نوزاد را برای خواهر خود می‌خریده است.

بعدها مادر توسط توسط پلیس جست و جو و پیدا شد. او سپس اعتراف کرد:

من خودم به فرزند خواندگی گرفته شده بودم، و بسیاری در شهر من فرزندان خود را می‌فروشند، چون توان بزرگ کردن آن‌ها را ندارند.

بنابه گزارشات او گفته است:

من واقعا نمی‌دانستم این کار غیرقانونی است.

حکم پدر و مادر اکنون صادر شده است، اما میزان جریمه‌ها از آنجایی که دادگاه تشخیص داده است شرایط سخت آن‌ها در این تصمیمشان موثر بوده است، به بیشترین حد مجاز خود نرسیده است. مرد به سه سال زندان محکوم شده است، در حالی که مادر به دو سال زندان مشروط محکوم شده است.

این پرونده در حالی مختومه اعلام شده است که از آنجا که والدین اصلی نمی‌توانند به دنبال کودک بگردند، خواهر خریدار هنوز به دنبال کودک می‌گردد.

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اپل نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی آپدیت iOS 9.3 را برای دارندگان دستگاه‌های قدیمی‌تر منتشر کرد

دیروز اعلام شد که اپل منتشر iOS 9.3 را