کودکانی که بازی‌های ویدئویی را انجام می‌دهند باهوش‌تر واجتماعی‌تر هستند

کودکانی که بازی‌های ویدئویی را انجام می‌دهند باهوش‌تر واجتماعی‌تر هستند

- دراخبار تکنولوژی, بازی ها
0
۰

یکی از دیدگاه‌هایی که نسبت به کودکانی که به بازی‌های ویدئویی علاقه‌مند هستند و هر روز بازی می‌کنند این است که این است که خشونت بسیاری را در آن‌ها برافراشته می‌کند. همچنین برخی بر این باورند که کودکانی که بازی‌های ویدئویی را انجام می‌دهند تمام فکر و ذهنشان به دنبال بازی است و به مطالعه اهمیتی نمی‌دهند. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

با توجه به مطالعه در روانپزشکی اجتماعی و روانپزشکی اپیدمیولوژی که از طریق GeekWire منتشر شده است، محققان دریافته‌اند که کودکانی که بازی‌های ویدئویی را انجام می‌دهند در مدرسه عملکرد بهتری را دارند و همچنین اجتماعی‌تر هستند. این خبر برای دبستانی‌ها بیش‌تر شامل می‌شود و در واقع بازی‌های ویدئویی برای کودکان مفید است.

مطالعات اخیر نشان داده است که بازی‌های چند نفره گروهی تاثیر بسیار خوبی روی ذهن و عملکرد کودکان دارد و در مدرسه هم به انچام کارهای گروهی مشتاق می‌شوند. حتی بیش‌تر از دو دهه است که ثابت شده کودکانی که بازی‌های ویدئویی را انجام می‌دهند اجتماعی‌تر مابقی کودکان هستند. البته استفاده بیش‌ از حد هرچیزی زیان‌آور است و نباید همیشه در دسترس کودکان باشد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را