یک بازی بسکتبال در Facebook Messenger برای iOS و Android پنهان شده است

یک بازی بسکتبال در Facebook Messenger برای iOS و Android پنهان شده است

اکنون در قسمتی از سال هستیم که بسکتبال تبدیل به خوشگذرانی آمریکایی‌ها شده است. March Madness شروع شده و همه وقت خود را برای مسابقات NCAA خالی کرده‌اند. فصل معمولی بسکتبال در حال اتمام است و تیم‌های قهرمان در تلاشند رکورد بیشترین برد در یک فصل را که به نام Chicago Bulls مایکل جردن است، بشکنند. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

به همین مناسبت، ما می‌خواهیم بازی یک بسکتبال که اکنون می‌توانید در گوشی‌های خود بازی کنید به شما معرفی کنیم. حتما می‌پرسید چگونه می‌‌توانیم آن را بازی کنیم؟ این بازی در حقیقت در داخل برنامه‌ی Facebook Messenger پنهان شده است. نباید زیاد باعث تعجبتان شده باشد. به هر حال این نرم‌افزار یک بازی شطرنج هم در خود پنهان کرده است که ماه قبل اخبار آن منتشر شد.

برای باز کردن این بازی، وارد Facebook Messenger شوید و یک گفت و گو را آغار کنید. حال کیبورد Emoji را باز کنید، شکلک بسکتبال را انتخاب کنید و send را بزنید. حال روی شکلک بسکتبال در پایین صفحه که عکس تور هم روی آن است لمس کنید. انگشتتان را روی صفحه به بالا بکشید و شانس خود را امتحان کنید. هدف در این بازی زدن هر چه بیشتر گل‌های متوالی است، تا جایی که ممکن باشد. کسی خبر ندارد که شاید شما Stephen Curry بعدی باشید.

این بازی برای کاربران Facebook Messenger در دستگاه‌های Android یا iOS قابل دسترس است. گرچه بازی بزرگی نیست اما می‌تواند در مواقع مورد نیاز شما را سرگرم کند.

Send-a-message-with-the-basketball-emoji....jpgand-the-game-begins.jpg

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اپل نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی آپدیت iOS 9.3 را برای دارندگان دستگاه‌های قدیمی‌تر منتشر کرد

دیروز اعلام شد که اپل منتشر iOS 9.3 را