گوشی‌هشمند HTC 10 در تاریخ 24 فروردین معرفی می‌شود

گوشی‌هشمند HTC 10 در تاریخ 24 فروردین معرفی می‌شود

- درHTC, اخبار تکنولوژی
0
۰

تاکنون شایعات بسیاری درباره پرچم‌دار آینده شرکت HTC منتشر شده است. این دستگاه در ابتدا قرار بود که در کنگره جهانی موبایل 2016 مغرفی شود اما HTC خبر داد که این دستگاه را در طی یک رویداد اختصاصی معرفی می‌کند و پس از آن شایعاتی دیگری درباره مشخصات و تاریخ عرضه دستگاه منتشر شد که در نهایت مشخص شده است که گوشی‌هوشمند HTC 10 در تاریخ 12  آوریل برابر با 24 فروردین ماه به صورت رسمی معرفی می‌شود. در ادامه با تکفارس همراه باشید.

HTC 10 قرار است که در تاریخ 24 فروردین در طی یک رویداد مجازی معرفی شود، در واقع این بدان معناست که رویداد بزرگی در راه است و کمپانی تایوانی یک دستگاه قدرتمند را برای ارائه دارد و قطعا با ویژگی‌های جدید نمایان می‌شود.

همانطور که می‌دانید M10 به همان HTC 10 مشهور شده است و این روزها آن را با این نام صدا می‌زنند. باتوجه به شایعات این دستگاه با یک دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی UltraPixel، دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی، صفحه نمایش 5.2 اینچی Quad HD، پردازنده Snapdragon 820 و بدنه فلزی روانه بازار می‌شود.

شرکت HTC قرار است که این رویداد بزرگ را در روز چهارشنبه ساعت 4:30 بعد از ظهر برگزار کند که مثل همیشه ما شما را در تکفارس مطلع خواهیم کرد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نسخه جهانی اسکایپ به‌زودی برای ویندوز 10 منتشر می‌شود

سال گذشته مایکروسافت نسخه تاچ اپلیکیشن اسکایپ را