ZTE اقدام به راه اندازی 23 خورده فروشی برای عرضه Axon 7 کرد

ZTE اقدام به راه اندازی 23 خورده فروشی برای عرضه Axon 7 کرد

- درZTE, اخبار تکنولوژی
6
۰

به گزارش تکفارس به نقل از Bloomberg شرکت ZTE برای دسترسی راحت تر و فروش بهتر گوشی های خود اقدام به راه اندازی 23 فروشگاه در چین و اروپا کرد.با تکفارس همراه باشید.

مکان این فروشگاه ها،در برخی شهرهای چین،کشور های آلمان،روسیه و مکزیک میباشد.این شرکت موبایل ساز که در رتبه بندی جهانی در جایگاه ششم بهترین عرضه کننده گوشی های هوشمند قرار دارد،در سه ماهه گذشته سعی داشته تا فروش گوشی های خود از سال 2015 با فروش 53 میلیون دلاری تا سال 2017 به 70 میلیون افزایش دهد.

این مدل خرده فروشی های تکنولوژی نخستین بار در سال 2001 توسط Apple صورت گرفت که برای بهبود فروش محصولات خود اقدام به تاسیس چند مغازه در شهر های بزرگ دنیا کرد.

با استفاده از یک فروشگاه بوتیک طراحی و معماری های سفارشی و طراحی انتخاب، شرکت های فن آوری می توانید تجربه در فروشگاه به یک مقصد توریستی به نوبه خود، به عنوان یک ابزار بازاریابی آن را به عنوان یک علامت در چشم انداز شهری یک شهرستان بهره ببرند.
جدیدترین پرچمدار شرکت ZTE یعنی Axon 7 هفته گذشته معرفی شد و اواخر ماه آینده در ایالات متحده عرضه خواهد شد.
حتی با توجه به مشخصات قوی و سنسور های highest-end از Qualcomm و 6GB of RAM و صفحه نمایش HD AMOLED شرکت اعلام داشت که قیمت نهایی میبایست 500دلار باشد.
ZTE برنامه ای برای بازکردن خرده فروشی ای در آمریکا ندارد اما Axon 7 بهترین پاسخ به Apple’s iPhone 6S , Samsung’s Galaxy S7 خواهد بود.
پیشتر در تکفارس درباره معرفی نسل جدید پرچم دار های Axon 7 از شرکت ZTE را به اطلاعتان رساندیم
0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Man Of Steel 2 ساخته میشود | سوپرمن زنده است

تا اونجایی که احتمالا خودتون هم متوجه شدید