گلکسی نوت 7 احتمالا دارای صفحه نمایشی 6 اینچی خواهد بود

گلکسی نوت 7 احتمالا دارای صفحه نمایشی 6 اینچی خواهد بود

- دراخبار تکنولوژی
9
۰

بنا به مشخصات بسیار لو رفته ی سامسوتگ گلکسی نوت 7، این فبلت دارای صفحه نمایش 5.7 اینچی دو لبه خمیده با رزولوشن 2560 * 1440 پیکسلی خواهد بود. اما امروز لیستی در یک سایت واردات و صادارات هندی به نام Zauba قرار گرفت که در آن فاش شده است که این گوشی مورد انتظار سامسونگ ممکن است به صفحه نمایشی 6 اینچی مجهز شود. شماره مدل (SM-N930R4) این دستگاه با شماره مدل گلکسی نوت 7 مطابقت دارد و دستگاه برای آزمایشاتی در تاریخ اول جولای از کره ی جنوبی وارد هند شده است.

بخش هایی از این لیست نشان می دهد که اندازه ی این دستکاه 6 اینچ است. این اندازه ممکن است که یکی از نمونه های اولیه ی این گوشی مربوط باشد و یا شاید ممکن است اشتباهی کوچک رخ داده باشد و اندازه ی این گوشی همان 5.7 اینچ باشد. اما بنا به گوشی هایی که به هند فرستاده شده اند، ما ممکن است به زودی پی ببریم که گلکسی نوت 7 ممکن است صفحه نمایشی بزرگتر از آنچه ما انتظار داریم داشته باشد.

اگر شما اخبار را دنبال کرده باشد، حتما می دانید که جمعه ی این هفته رندر هایی از گلکسی نوت 7 لو رفتند که نشان می دادند این گوشی در سه رنگ مختلف عرضه خواهد شد و این گوشی دارای صفحه نمایش دو لبه خمیده خواهد بود. بنا به لیست قرار گرفته در سایت Zauba، این گوشی ممکن است به جای اندازه ی 5.7 اینچی، دارای صفحه نمایشی با اندازه ی 6 اینچی باشد. ما مطمئن هستیم که این گوشی در کنفرانسی که در دوم آگوست برگزار خواهد شد، رونمایی خواهد گردید.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا اندازه ی بزرگتر این گوشی را می پسندید یا اندازه ی کوچک تر به نظر شما بهتر است؟

منبع: Phonearena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اپل تولید روتر های وای فای را متوقف کرده است

به نظر می رسد که روتر های وای