گلکسی نوت ۷ احتمالا دارای صفحه نمایشی ۶ اینچی خواهد بود

گلکسی نوت ۷ احتمالا دارای صفحه نمایشی ۶ اینچی خواهد بود

- دراخبار تکنولوژی
3
۰

بنا به مشخصات بسیار لو رفته ی سامسوتگ گلکسی نوت ۷، این فبلت دارای صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی دو لبه خمیده با رزولوشن ۲۵۶۰ * ۱۴۴۰ پیکسلی خواهد بود. اما امروز لیستی در یک سایت واردات و صادارات هندی به نام Zauba قرار گرفت که در آن فاش شده است که این گوشی مورد انتظار سامسونگ ممکن است به صفحه نمایشی ۶ اینچی مجهز شود. شماره مدل (SM-N930R4) این دستگاه با شماره مدل گلکسی نوت ۷ مطابقت دارد و دستگاه برای آزمایشاتی در تاریخ اول جولای از کره ی جنوبی وارد هند شده است.

بخش هایی از این لیست نشان می دهد که اندازه ی این دستکاه ۶ اینچ است. این اندازه ممکن است که یکی از نمونه های اولیه ی این گوشی مربوط باشد و یا شاید ممکن است اشتباهی کوچک رخ داده باشد و اندازه ی این گوشی همان ۵٫۷ اینچ باشد. اما بنا به گوشی هایی که به هند فرستاده شده اند، ما ممکن است به زودی پی ببریم که گلکسی نوت ۷ ممکن است صفحه نمایشی بزرگتر از آنچه ما انتظار داریم داشته باشد.

اگر شما اخبار را دنبال کرده باشد، حتما می دانید که جمعه ی این هفته رندر هایی از گلکسی نوت ۷ لو رفتند که نشان می دادند این گوشی در سه رنگ مختلف عرضه خواهد شد و این گوشی دارای صفحه نمایش دو لبه خمیده خواهد بود. بنا به لیست قرار گرفته در سایت Zauba، این گوشی ممکن است به جای اندازه ی ۵٫۷ اینچی، دارای صفحه نمایشی با اندازه ی ۶ اینچی باشد. ما مطمئن هستیم که این گوشی در کنفرانسی که در دوم آگوست برگزار خواهد شد، رونمایی خواهد گردید.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا اندازه ی بزرگتر این گوشی را می پسندید یا اندازه ی کوچک تر به نظر شما بهتر است؟

منبع: Phonearena

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

اپل تولید روتر های وای فای را متوقف کرده است

به نظر می رسد که روتر های وای