دوچرخه ي الكتريكي به بهبود وضعيت سلامت شما كمك مي كند.

دوچرخه ي الكتريكي به بهبود وضعيت سلامت شما كمك مي كند.

- دراخبار تکنولوژی
0
۰
دوچرخه ي الكتريكي

دوچرخه ي الكتريكي به بهبود وضعيت سلامت شما كمك مي كند؟

معمولا كساني كه دوچرخه ي الكتريكي سوار مي شوند از طرف رانندگان ماشين و موتور سيكلت ها مورد تمسخر و اذيت قرار مي گيرند زيرا آن ها از برقي كه در دوچرخه ي الكتريكي به كار رفته به عنوان تقلب به حساب مي آورند.

 

 

اما استفاده كردن از دوچرخه ي الكتريكي به صورت منظم و مداوم مي تواند به بهبود سلامت جسماني شما كمك كند با استناد به تحقيق دانشمندان درباره ي دوچرخه الكتريكي استفاده از آن نوعي ورزش است ولي نسبت به دوچرخه معمولي يا ورزش هاي ديگر اثرش كمتر است.

آزمايش بر روي داوطلبان

آن ها از بيست داوطلبي كه معمولا با ماشين جابجا ميشدند خواستند سه بار در هفته دوچرخه ي الكتريكي سوار شوند و در حالي كه يك مانيتور ضربان قلب و جي پي اس همراهشان بود.

هدف آزمايش محققان

آن ها مي خواستند بفهمند كه كه آيا دوچرخه ي الكتريكي كه توسط موتور ي كه با برق كار ميكند به افراد كم تحرك كمك ميكند.

نتيجه ي آزمايش

سلامتي داوطلبان در دو آيتم تناسب اندام و ميزان قند خون آن ها بود كه قبل از آزمايش اندازه گرفته شد بعد از انجام دادن تحقيق يعني سوارشدن سه بار در هفته به دوچرخه الكتريكي دوباره محققان تناسب اندام و ميزان قند خون آن ها را اندازه گرفتند و دريافتند كه سوار شدن به دوچرخه ي الكتريكي تناسب اندام وقند خون آن ها را تنظيم كرده است يعني سلامتي آن ها بهبود يافته است.

سوار شدن به دوچرخه ي الكتريكي مي تواند به شما كمك كند كه فعاليت هاي فيزيكي بدنتان را بدون كنار گذاشتن وقت اضافي براي ورزش كردن افزايش بدهيد و بدنتان را از بيشتر بيماري ها مانند قند خون بالا و يا كلسترول مضر دور نگه داريد و تناسب اندامي زيبا داشته باشيد.

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

Galaxy S7 edge Olympic Edition در آلمان 879€ يورو پيش فروش شد.

ديروز سامسونگ از Galaxy S7 edge Olympic Edition رو