اپل یک حساب اینستاگرام فقط به دلیل انتشار کتاب جدید هری پاتر برای iBook ساخت

اپل یک حساب اینستاگرام فقط به دلیل انتشار کتاب جدید هری پاتر برای iBook ساخت

- دراخبار تکنولوژی
4
۰

کمپانی اپل یک یک حساب رسمی اینستاگرام برای فروشگاه iBook خود ساخته است. این حساب کاربری درست در زمان انتشار نسخه ی جدید سری کتاب های جذاب و پرطرفدار هری پاتر در آخر هفته ی گذشته(10 تیر) ساخته شد تا اپل بتواند باعث فروش بیشتر این کتاب شود. در صفحه ی اینستاگرام iBook یک لینک وجود دارد که مقصد این لینک فروشگاه آیتونز اپل است و در آن جا شما می توانید این کتاب را به قیمت 14.99 دلار خریداری کنید.

اپل سایر کتاب ها را نیز در این صفحه قرار داده است اما چیزی که توجه اکثریت را غالبا به خود جذب کرده است اثر تازه ی جی کی رولینگ یعنی کتاب “هری پاتر و فرزند ملعون” است. این کتاب بر اساس نمایش جدید هری پاتر که دیروز در سالن نمایش West End شهر لندن اکران شد، است. هری پاتر پدر سه کودک است که محور اصلی داستان را این سه کودک تشکیل می دهند. این کتاب بیشتر یک نمایشنامه است تا یک کتاب داستان، نسخه ی اصلی کتاب تا قبل از سال 2017 منتشر می شود اما در هر صورت نمایش نامه ی آن هم اکنون در دسترس است.

اگر شما هم علاقه مند هستید تا حساب اینستاگرام فروشگاه کتاب اپل را دنبال کنید به حساب اینستاگرام خود بروید و آن را دنبال کنید این صفحه تا کنون 2،851 دنبال کننده دارد.

منبع:PhoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای