چگونه اندروید 7.0 نوقا را همین حالا بر روی گوشی های Nexus 6P، Nexus 5X یا Nexus 6 خود نصب کنید

چگونه اندروید 7.0 نوقا را همین حالا بر روی گوشی های Nexus 6P، Nexus 5X یا Nexus 6 خود نصب کنید

گوگل امروز نسخه ی نهایی اندروید 7.0 نوقا را برای کاربران نکسوس عرضه کرد، بنابراین شایعات و قول های مبنی بر عرضه ی اندروید نوقا در تاریخ های متفاوت به پایان رسید.

ما از عرضه ی اندروید جیلی بین در ماه جولای سال 2012 دیگر شاهد عرضه ی نسخه ای از اندروید در تابستان نبوده ایم، بنابراین این یک تغییر بزرگ است که نشان می دهد بروزرسانی های مکرر در آینده در انتظار اندروید خواهد بود، بر خلاف هر ساله ما شاهد یک چرخه ی در پاییز هستیم که در دسترس قرار خواهد گرفت.

همه ی این ها بسیار خوب است اما می دانیم که شما دوست دارید نحوه ی بروزرسانی به اندروید 7.0 نوقا را یاد بگیرید اگر شما یکی از کاربران گوشی های Nexus 6P، Nexus 5X، Nexus 6، Nexus 9، Nexus Player، تبلت Pixel C و یا Mobile 4G هستید، پس در ادامه با ما باشید:

  • شما می توانید فقط منتظر اعلان بروزرسانی رسمی برای گوشی خود در چند روز آینده باشید و آن را بر روی گوشی خود نصب کنید.
  • راه دیگر این است که همین حالا این بروزرسانی را به راحتی با ثبت نام برای برنامه ی نسخه ی آزمایشی اندروید دریافت کنید. برای این کار حتما از طریق حساب گوگلی خود که بر روی دستگاه نکسوسی شما است استفاده کنید، سپس دستگاهی که می خواهید این بروزرسانی را دریافت کند را انتخاب کنید و ثبت نام کنید. گوگل به طور معمول آخرین نسخه از اندروید که در حال حاضر اندروید 7.0 نوقا است را در یک لحظه در دسترس شما قرار می دهد.

برای دیگر صاحبان گوشی های اندرویدی، رام های سفارشی به زودی برای کسانی که ماجراجو هستند و بری گوشی های محبوب دیگر به زودی منتشر خواهد شد اما آن دسته از افرادی که نمی خواهند این ها را دریافت کنند باید کمی بیشتر حوصله به خرج دهند تا گوشی های خود را به اندروید نوقا به روز رسانی کنند.

منبع :  phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای