بر اساس گزارش ها گوشی LG V20 اولین گوشی نخواهد بود که به طور گسترده اندروید نوقا را دریافت خواهد کرد

بر اساس گزارش ها گوشی LG V20 اولین گوشی نخواهد بود که به طور گسترده اندروید نوقا را دریافت خواهد کرد

شرکت LG احتمالا از اینکه اولین شرکتی خواهد بود که گوشی هوشمندش با اندروید 7.0 نوقا عرضه می شود به خود افتخار می کند. خیلی از شما احتمالا می دانید که LG قصد دارد تا گوشی LG V20 را در روز 6 سپتامبر که تا آن روز کمتر از 2 هفته باقی مانده است معرفی کند.

اما حتی اگر LG V20 اولین گوشی هوشمند در دنیا باشد که با اندروید 7.0 نوقا عرضه می شود اما بعید است اولین گوشی باشد که این سیستم عامل را در دسترس کاربران خود قرار می دهد.

به گفته ی David Ruddock از وبسایت AndroidPolice احتمالا گوشی های نکسوس اولین گوشی های هوشمندی خواهند بود که به طور گسترده اندروید 7.0 نوقا را دریافت می کنند. “LG V20 ممکن است اولین گوشی در دنیا باشد که با اندروید نوقا معرفی می شود اما گوشی های نکسوس تقریبا به طور قطع اولین گوشی هایی هستند که به طور گسترده این سیستم عامل را در دسترس قرار می دهند.”

اگر شما در حال برنامه ریزی برای خرید LG V20 هستید احتمالا باید در این باره تجدید نظر کنید اگر می خواهید جز اولین افرادی در دنیا باشید که گوشی شما از سیستم عامل اندروید نوقا استفاده می کند.

در هر صورت این مربوط به مسائل بازاریابی بوده یا LG به راحتی تصمیم گرفته است که این بیشتر به نفع فروش V20 خواهد بود که آن را بسیار قبل تر از زمان فروش این گوشی، آن را معرفی کنند.

در حال حاظر طبق شایعات که تاکنون منتشر شده است گوشی LG V20 در کشور آمریکا و توسط اپراتور T-Moile با قیمت 649 دلار در روز 23 سپتامبر به فروش خواهد رسید. اما قطعا ما تا روز 6 سپتامبر که شرکت LG رسما این گوشی را معرفی کند بیشتر در این باره خواهیم شنید.

علاوه بر این که V20 با اندروید نوقا عرضه می شود این گوشی قرار است به لطف همکاری با شرکت B&O Play “بهترین تجربه ی صوتی و تصویری” را برای کاربران خود فراهم کند و همچنین این گوشی به احتمال زیاد با دوربین دوگانه و ویژگی های جذاب دیگری عرضه می شود.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای