تی موبایل لیستی از گوشی هایی که به زودی اندروید 7 نوقا را دریافت می کنند منتشر کرد

تی موبایل لیستی از گوشی هایی که به زودی اندروید 7 نوقا را دریافت می کنند منتشر کرد

- دراخبار تکنولوژی
0
۰

تی موبایل لیستی از گوشی هایی که به زودی اندروید 7 نوقا را دریافت می کنند منتشر کرد! در ادامه همراه تک فارس باشید.

در حالی که گوشی های نکسوس به روز رسانی مربوط به اندروید 7 نوقا را دریافت کرده اند، به نظر دارندگان گوشی های دیگر باید چند ماه دیگر را هم در انتظار آخرین نسخه از این سیستم عامل محبوب بمانند. و این وضعیت برای نسخه مربوط به خرده فروشی های مختلف نیز بغرنج تر است، چرا که توسعه دهندگان به فرصت بیشتری برای انجام هماهنگ سازی های لازم با این نسخه ها نیاز دارند. ولی به هر حال اگر یکی از مشتریان تی موبایل هستید باید بدانید که این شرکت روز گذشته لیستی از گوشی هایی که به زودی به روز رسانی مربوط به اندروید 7 نوقا را دریافت می کنند منتشر کرده است، هرچند زمان دقیق دریافت این به روز رسانی مشخص نیست.

گوشی های این لیست البته تنها محصولات سامسونگ و اچ تی سی را شامل می شوند. به هر حال، این شما و این هم لیستی که تی موبایل منتشر کرده است:

  • HTC 10
  • HTC One M9
  • Samsung Galaxy S6
  • Samsung Galaxy S6 edge
  • Samsung Galaxy S6 edge+
  • Samsung Galaxy S7
  • Samsung Galaxy S7 edge
  • Samsung Galaxy Note 5
  • Samsung Galaxy Note 7

به نظر نمی رسد که به این زودی ها البته نسخه تی موبایل این گوشی ها به روز رسانی اندروید 7 را دریافت کند، چرا که اولین مرحله قبل از عرضه هر به روز رسانی یک چیز است: رضایت تولید کننده. طبیعتاً این به آن معنی است که “تی موبایل و سازنده برای عرضه این به روز رسانی به توافق رسیده اند” ولی هنوز مراحل تست به روز رسانی آغاز نشده است.

البته این لیست هنوز کامل نیست، و ما انتظار داریم که به زودی گوشی هایی چون ال جی جی 5 و ال جی وی 10 نیز به این چرخه اضافه شوند.

مدتی پیش، اچ تی سی اعلام کرده بود که نسخه آنلاک شده اچ تی سی 10 در سه ماهه آخر سال 2016 (از اکتبر تا آخر دسامبر) به روز رسانی اندروید نوقا را دریافت کرده و سپس اچ تی سی وان ام 9 نیز آن را دریافت خواهد کرد. همچنین، سامسونگ نیز تصور دارد که گلکسی نوت 7 چیزی در حدود 2 تا 3 ماه بعد این به روز رسانی را دریافت خواهد کرد، ولی هنوز تاریخ دریافت این به روز رسانی توسط بقیه گوشی ها مشخص نیست.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ آیا عرضه به روز رسانی اندروید 7 نوقا به این زودی ها صورت می گیرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Phone Arena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با