علی رغم همه ی هشدارها مردم باز هم از نوت ۷ استفاده می کنند!

علی رغم همه ی هشدارها مردم باز هم از نوت ۷ استفاده می کنند!

علی رغم این که سامسونگ هشدار های زیادی را به دارندگان نوت ۷ داده مبنی بر اینکه حتی الامکان گوشی های خود را به نمایندگی ها این شرکت تحویل داده و یا حداقل آن ها را خاموش کنند مردم اصلاً گوششان به این حرف ها بدهکار نیست و همچنان از نوت های ۷ خود استفاده می کنند! در ادامه  ی این خبر و جزئیات آن با تکفارس همراه باشید!

سامسونگ گلکسی نوت ۷ را در تاریخ ۱۹ آگوست عرضه کرد. این گوشی نقد های بسیار مثبتی را دریافت کرد و رضایت از آن بالا بود اما همه چیز به یک باره سقوط کرد. سامسونگ رسماً اعلام کرد که این گوشی ها از یک مشکل در باتری خود رنج می برند و این دلیل دستور جمع آوری گوشی و در واقع درخواست از مردم برای تجویل دادن نوت های ۷ برای تعویض رایگان آن ها و جمع کردن آن ها از سطح بازار بود. سامسونگ همچنین دیگر هیچ نوت ۷ را تا زمان حل شدن این مشکل به بازار عرضه نخواهد کرد. اطلاعاتی که موسسه ی Apteligent منتشر کرده نشان می دهند که استفاده از این گوشی کمی کاسته شده و سامسونگ نیز دیگر نوت ۷ عرضه نخواهد کرد اما مردم همچنان به استفاده از این گوشی مبادرت می ورزیدند. این مطلب نشان می دهد که مردم با آگاهی از تمام مسائل و خطرات و هشدار ها پیرامون استفاده از نوت ۷ باز هم از این گوشی استفاده می کنند!

حتی پس از اینکه سامسونگ دستور جمع آوری و عدم عرضه ی گوشی را داد چندین و چند مورد از منفجر شدن های نوت ۷ تا کنون مشاهده شده است . حتی سامسونگ از مردم خواسته تا حتما گوشی های خود را خاموش کنند و در طرح جایگزینی این گوشی نیز شرکت کنند تا سامسونگ بتواند به آن ها گوشی ای بدون داشتن هیچ گونه مشکل و خطر ارائه کند. Apteligent _ برنامه ی هوشمندی که اطلاعات مختلفی را از پلتفرم های مختلف موبایل استخراج می کند_ اعلام می کند که استفاده کنندگان از این گوشی از زمان اعلام طرح جمع آوری نوت های ۷ تقریبا برابر با زمانی است که هنوز مشکلات گوشی آشکار نشده بودند! این بدان معنی است که مردم علاقه ای به کنار گذاشتن این گوشی ندارند و یا در واقع اهمیتی به خطرات احتمالی نمی دهند و فکر می کنند این اتفاقات تنها برای دیگران می افتد اما این مسئله تغییری در حقیقت ایجاد نمی کند; این مشکل ممکن است برای هر کسی پیش بیاید.

اگر شما یک گلکسی نوت ۷ در اختیار دارید آن را خاموش کرده و در طرح جایگزینی این گوشی شرکت کنید. سامسونگ یک گوشی از سری گلکسی J را تا زمانی که بتوانید مجدداً نوت ۷ خود را تحویل بگیرید به شما می دهد تا بتوانید همچنان ارتباطات خود را داشته باشید و سامسونگ نیز یک نوت ۷ بی نقص به شما تحویل دهد.

منبع:sammobile.com

0

1 نظر

  1. ادمای بی عقل زیادن متاسفانه که میزن گوشی سامسونگ میگیرن ، اونایی هم ک نوت۷ میگیرن واقعا شاهکارن !

    1+

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مقایسه گوشی‌های Note 8 و OnePlus 5 و Google Pixel XL و HTC U11

سامسونگ ساعتی پیش از جدید ترین پرچم دار