اولین فروشگاه فیزیکی اپل در مکزیک، افتتاح شد

اولین فروشگاه فیزیکی اپل در مکزیک، افتتاح شد

اپل اولین فروشگاه فیزیکی خود در مکزیک را روز گذشته بازگشایی کرد. یک توییت از مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک منتشر شد که در آن می گوید ” از اینکه از ما استقبال کردید از شما سپاسگزاریم ” . در حالی که این فروشگاه قرار بود در روز شنبه افتتاح شود، مردم زیادی از ساعت ۷ شب روز جمعه جلوی این فروشگاه صف کشیده بودند.

نام مکانی که این فروشگاه در آن واقع شده است Apple Via Santa Fe است و این شرکت بزرگ تکنولوژی قرار است دو فروشگاه دیگر در شهر مکزیکوسیتی افتتاح کند که یکی از آن ها یک فروشگاه جهانی برای فروش گوشی خواهد بود. اپل امیدوار است تا از این فروشگاه جدید در مکزیک به عنوان یک راه ارتباطی به سایر کشورها نظیر آرژانتین ، شیلی و پرو استفاده کند. فروشگاه جدید اپل در شهر مکزیک دارای یک تلویزیون ۳۷ اینچ ، یک نوار زیبا ، کابینت ها و میزهای چوبی و اتاق هایی برای کلاس های مختلف این فروشگاه است. نزدیک به ۲۰۰ کارمند در این فروشگاه مشغول به کار هستند.

اپل یک کمپین ایمیلی در هفته ی گذشته ترتیب داد تا کاربران را به سمت فروشگاه خود بکشاند. این دعوتنامه ها در واقع از هزاران نفر برای بازدید از فروشگاه جدید اپل دعوت کرده بود. برخی از تصاویر مربوط به فروشگاه جدید شرکت اپل در مکزیک را در زیر می توانید ببینید.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

۱۰ نکته و ترفند برای افزایش طول عمر باتری گوشی های آیفون ۷ و ۷ پلاس

آیا شما هم یکی از گوشی های آیفون