اپلیکیشن پیام رسان Allo به رکورد ۱ میلیون دانلود رسید

اپلیکیشن پیام رسان Allo به رکورد ۱ میلیون دانلود رسید

همانگونه که به احتمال زیاد خبر دارید، اپلیکیشن پیام رسان Allo جدید شرکت گوگل هفته ی گذشته رسما عرضه شد. جدا از بحث هایی که در مورد کم و کاستی ها و همچنین نگرانی هایی در مورد امنیت آن،وجود دارد، این اپ پیام رسان جدید توانسته است تعداد بسیار زیادی دانلود شود و از میلیون ها دانلود در پلی استور گوگل گذشته است. این تعداد زیاد دانلود باعث شده است این اپ حتی از اپلیکیشن رایگان پیام رسان فیسبوک مسنجر نیز عبور کند.

این شمارش تعداد دانلودهای این نرم افزار را بر روی سیستم عامل IOS را حساب نکرده است و تنها گوگل پلی اعلام کرده است که اپلیکیشن Allo بین ۱ تا ۵ میلیون بار دانلود شده است. تعداد کاربران واقعی این اپ ممکن است به طور قابل توجهی بیشتر از ۱ میلیون باشد.

….. حالا آیا این غول جست و جو بتواند کاربران را متقاعد به نقل مکان آن ها از پیام رسان های محبوبشان به Allo و Duo بکند یا نه موضوع متفاوتی است. اگرچه اپلیکیشن Allo دارای نقاط قوت خود نیز هست اما این ویژگی ها برای برنامه های پیام رسان چیز جدیدی به حساب نمی آید. بیشتر ما نرم افزارهای مخصوص به خود مانند فیسبوک مسنجر، iMassage ، واتس اپ و مانند این ها را داریم و از آن ها بسیار هم راضی هستیم. متاسفانه این قضیه برای گوگل با نفوظ غیر قابل انکار خود ممکن است کمی دیر باشد.

آیا شما تا کنون از این پیام رسان استفاده کرده اید؟ در صورت مثبت بودن پاسخ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفاً حاصل جمع زیر را به عدد را قرار بدهید. *
Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

۱۰ نکته و ترفند برای افزایش طول عمر باتری گوشی های آیفون ۷ و ۷ پلاس

آیا شما هم یکی از گوشی های آیفون