سامسونگ بیش از 60 درصد نوت های 7 در ایالات متحده را تعویض کرده است

سامسونگ بیش از 60 درصد نوت های 7 در ایالات متحده را تعویض کرده است

سامسونگ بیش از 60 درصد گلکسی نوت های 7 که دارای مشکل باتری بودند را در ایالات متحده تعویض کرده و به مشتریان پس داده است. در ادامه ی این خبر و جزئیات آن با تکفارس همراه باشید.

سامسونگ رسماً اعلام کرده که این شرکت کره ای بیش از 60 درصد نوت های 7 ای که باور می شد دارای مشکل باتری هستند را در ایالات متحده تعویض کرده است. این خبر حدود دو هفته پس از آن مطرح می شود که شرکت تامین امنیت محصولات الکترونیکی ایالات متحده درخواست رسمی مبنی بر پس دادن نوت های 7 را به تمامی دارندگان این گوشی در سرتاسر ایالات متحده ابلاغ کرد آن هم در حالی که گزارش های بسیار زیادی مبنی بر آتش گرفتن نوت 7 هنگام داخل شارژ بودن منتشر شد.

این خبر 6 روز پس از آن اعلام می شود که گلکسی نوت های 7 سالم و ایمن دوباره در این کشور عرضه می شوند. در روز اول این شرکت اعلام کرد که حدود 130,000 عدد از یک میلیون دستگاه نا امن را تعویض کرده است. حال نیز این غول کره ای اعلام می کند حدود 600,000 دستگاه را از چرخه ی بازار حذف کرده است. اگرچه اخیراً گزارش های عجیبی نیز منتشر شده اند که نسخه های تعویض شده نیز به اندازه ی نسخه های قدیمی این محصول خطرناک هستند! باید منتظر بمانیم و واکنش سامسونگ به این گزارش ها را مشاهده کنیم.

نظر شما درباره ی این خبر چیست؟ آیا واقعاً سامسونگ از ارائه ی گوشی ای بدون مشکلات امنیتی عاجز است!؟ نظرات خود را با ما به اشتراگ بگذارید!

منبع:sammobile.com

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته