گوگل پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید نوقا را به زودی منتشر می کند

گوگل پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید نوقا را به زودی منتشر می کند

شرکت گوگل به طور رسمی اندروید .1 نوقا را تولید کرد. این نسخه ی اندرویدی است که بر روی گوشی های هوشمند Pixel نصب است و تصاویر پیش نمایش توسعه دهندگان به زودی برای گوشی های Pixel C ، Nexus 5X و Nexus 6P در دسترس قرار خواهد گرفت و برای سایر گوشی ها دیرتر عرضه خواهد شد. این شرکت به طور خلاصه ویژگی های جدید برای توسعه دهندگان را در پیش نمایش خود آورده است.

توسه دهندگان می توانند از یک API کلیدهای میانبر برنامه ( سطح اقدامات کلیدی مستقیما در لانچر ) ، پشتیبانی از آیکون ها یرنامه های دایره ای ، تصویر زمینه ابر داده ( مانند برچسب ، توضیحات ، نویسنده و URL ) ، تصویر پشتیبانی از صفحه کلید ( برنامه ها می توانند به صفحه کلیدها بگویند که چه نوع محتوایی را قبول می کنند و صفحه کلید ها می توانند همه ی عکس ها و محتویاتی را که آن ها به کاربران ارائه می کنند را دریافت کنند ) استفاده کنند.

در ابتدا، گوگل پیش نمایش توسعه دهندگان را برای نکسوس 5X ، نکسوس 6P و پیکسل C منتشر خواهد کرد. در آخرین انتشار نسخه ی اندروید 7.1 در اوایل ماه دسامبر، این بروزرسانی برای همه ی گوشی ها منتشر خواهد شد. این بروزرسانی بسیار امیدوار کننده است و باعث پیشرفت سیستم عامل اندروید خواهد شد.

منبع : phoneArena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیاتک دو تراشه‌ جدید هیلیو پی ۲۳ و پی ۳۰ را با پشتیبانی از VoLTE دوگانه معرفی کرد

شرکت مدیاتک از دو پردازنده‌ی هشت هسته‌ ای