یک خطا در تحویل موجب شده تا گوگل پیکسل زودتر از موعد به دست برخی خریداران خوش شانس برسد

یک خطا در تحویل موجب شده تا گوگل پیکسل زودتر از موعد به دست برخی خریداران خوش شانس برسد

یک خطا در تحویل موجب شده تا گوگل پیکسل زودتر از موعد به دست برخی خریداران خوش شانس برسد! در ادامه همراه تک فارس باشید.

اشتباهات و گاف هایی که در زمینه تحویل و پیک محصولات مختلف در دنیای امروزی رخ می دهند گاهاً بسیار عجیب هستند. البته، به نظر می رسد که تمامی این اشتباهات در نهایت به ضرر خریداران تمام نمی شود؛ برخی از افرادی که از طریق خرده فروشی تلسترا (Telstra) در استرالیا گوشی مجهز به اندروید 7.1 نوقا یعنی گوگل پیکسل (Google Pixel) را پیش خرید کرده اند یک هفته زودتر از موعد شروع به دریافت گوشی های خود کرده اند!

با وجود آن که تلسترا اعلام کرده بود که گوشی های گوگل پیکسل پیش خرید شده در تاریخ 20 اکتبر برای خریداران ارسال خواهد شد ولی برخی از کاربران Reddit اعلام کرده اند که هم اکنون گوشی های خود را تحویل گرفته اند. حتی یکی از خریداران خوش شانس از منطقه Down Under که در فروم Reddit با نام wooparse شناخته می شود چند ویدیو که با گوگل پیکسل خود ضبط کرده را به اشتراک گذاشته که به کمک آن بهتر می توان متوجه شد که گوگل چگونه توانسته گوشی های خود را مجهز به دوربین فیلمبرداری با کیفیت 4K کند.

در حال حاضر نمی توانیم آمار دقیقی از این که دقیقاً چند مشتری تلسترا زودتر از موعد موفق شده اند گوشی خود را دریافت کنند ارائه دهیم. به هر حال، مطمئن هستیم که هیچ یک از شما نیز بدتان نمی آید که چنین خطایی در تحویل محصول مورد نظرتان به وجود بیاید.

همچنین اگر در فضای مجازی به گشت و گذار بپردازید باجزئیات مختلفی که این خریداران خوش شانس در هنگام کار با گوشی به آن ها بر خورده اند، آشنا خواهید شد. البته ما نیز در تک فارس بزودی نقد و بررسی کامل این گوشی را برای شما تدارک خواهیم دید.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Phone Arena

 

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با