رئیس سامسونگ به خاطر افتضاحی که گلکسی نوت 7 به بار آورد عذرخواهی کرد و قول داد اعتماد طرفداران را به این شرکت بازگرداند

رئیس سامسونگ به خاطر افتضاحی که گلکسی نوت 7 به بار آورد عذرخواهی کرد و قول داد اعتماد طرفداران را به این شرکت بازگرداند

- دراخبار تکنولوژی
0
۰

رئیس سامسونگ به خاطر افتضاحی که گلکسی نوت 7 به بار آورد عذرخواهی کرد و قول داد اعتماد طرفداران را به این شرکت بازگرداند! در ادامه این خبر همراه تک فارس باشید.

دو بار درخواست جاهنی برای بازگردانی گوشی های گلکسی نوت 7 باعث شده تا سامسونگ هم از طرف سرمایه گذاران و هم از طرف مشتریان تحت فشار قرار بگیرد. با وجود آن که این کمپانی هنوز علت انفجارهای گلکسی نوت 7 را متوجه نشده است، ولی به هر حال فروش و تولید آن را متوقف کرده و دیگر شاهد عرضه این گوشی هوشمند به بازار نیستیم.

به محض آن که کمیسیون ایمنی محصولات مشتریان (CPSC) به طور رسمی گلکسی نوت 7 را به حالت تعلیق در آورد کو دونگ جین (Koh Dong-jin) رئیس شرکت سامسونگ در کنفرانسی مطبوعاتی در کره جنوبی علناً از تمامی مشتریان به خاطر مشکلات و دردسرهای احتمالی که گوشی گلکسی نوت 7 برایشان ایجاد کرده عذرخواهی کرد.

رئیس کمپانی الکترونیکی سامسونگ قول داد که ایراد گوشی معیوب گلکسی نوت 7 را پیدا خواهند کرد و دیگر مرتکب آن اشتباه نخواهند شد. او همچنین اعلام کرد که هر چه در توان دارد را برای “بازگردانی اعتماد مشتریان و اطمینان دادن به آن ها برای خرید محصولات این شرکت بدون هیچ گونه نگرانی از لحاظ امنیتی” به کار خواهد بست.

بسیاری از حامیان آقای دونگ جین و کارکنان شرکت سامسونگ این پیام را در جاهای مختلف انتشار دادند تا شاید دیگر کارمندان این شرکت هم برای بازگردانی اوضاع با حالت اولیه، دست به کار شوند.

این مدیر عالی رتبه همچنین از تمامی کارکنان این شرکت که در این اوقات سخت پشتیبان او بودند تشکر کرد و اعلام کرد که خود او هم به خاطر این اوضاع به شدت عاجز و درمانده شده بوده است.

متاسفانه، شایعات از این قرار هستند که گروه هیئت مدیران سامسونگ قرار است کو دونگ جین را از سمت خود برکنار کنند. هنوز مشخص نیست که آیا این شخص می تواند به قول خود عمل کند یا قبل از آن که علت انفجارهای گلکسی نوت 7 مشخص شود، سران سامسونگ او را بر کنار خواهند کرد.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Phone Arena

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد

سامسونگ رسماً Galaxy J7+ را معرفی کرد! با