چگونه Bixby را بر روی Galaxy S8 اجرا کنیم؟

چگونه Bixby را بر روی Galaxy S8 اجرا کنیم؟

- درSamsung
17
۰

ممکن است شنیده باشید که سامسونگ بالاخره دستیار صوتی Bixby را امروز برای جهانیان عرضه کرد. دارندگان گلکسی اس 8 و 8 پلاس می توانند در بیش از 200 کشور جهان به استفاده از بیکسبی بپردازند. برای آموزش راه اندازی بیکسبی با تکفارس همراه باشید.

با اینکه سامسونگ امروز صبح از عرضه شدن بیکسبی گفت، ولی مشاهده شده که خیلی از کاربران در نقاط مختلف جهان هنوز این دستیار را دریافت نکرده اند و نتوانسته اند از آن استفاده کنند.

برای اینکه ببینید بیکسبی برای شما فعال شده یا نه ابتدا دکمه بیکسبی را فشار دهید، ممکن است نیاز باشد تا اپ های مربوط به بیکسبی را از طریق Galaxy Apps یکبار آپدیت کنید، قبل از اینکاز اطمینان حاصل کنید که در حساب کاربری سامسونگ خود وارد شده اید.

در صورتی که بیکسبی برای شما فعال شده باشد، با صفحه ای به شما خوش آمد خواهد گفت، این صفحه تنها با زدن دکمه بیکسبی خواهد آمد و در تمام مسیر بیکسبی با صدایش شما را راهنمایی می کند.

قدم اول: زبان خود را انتخاب کنید، در حال حاضر بیکسبی فقط از انگلیسی و کره ای پشتیبانی می کند.

قدم دوم: اموزش های بیکسبی را مرحله به مرحله همراه راهنمایش ببینید.

قدم سوم: به بیکسبی کمک کنید تا صدایتان را بشناسد، برای اینکار می توانید جملاتی را با سرعت ثابتی تکرار کنید و صدایتان باید شفاف و رسا باشد، پس از مدتی بیکسبی با صدایتان کاملا آشنا خواهد شد.

قدم چهارم: پسورد با صدا بگذارید! این تنظیمات باعث می شود تا بتوانید با صدایتان بیکسبی را باز کنید!در نظر داشته باشید که این پسورد آنچنان قابل اعتماد نیست و افرادی با صدای مانند شما می توانند گوشی شما را به راحتی باز کنند.

قدم پنجم: به بیکسبی کمک کنید تا طرز تلفظ لغات مختلف را از زبان شما بشنود و آنها را یاد بگیرد، تبریک! کار شما به پایان رسید و دستیارتان آماده به خدمت است!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لنوو تصورتان را از یک گوشی بدون لبه تغییر خواهد داد

اوایل این هفته، ما تیزر جدیدی از لنوو