سامسونگ Android 7 را برای گوشی Galaxy J7 عرضه می‌کند

سامسونگ Android 7 را برای گوشی Galaxy J7 عرضه می‌کند

- درAndroid, Samsung, اخبار تکنولوژی
10
۰

به نظر می رسد که باید منتظر عرضه جدید ترین نسخه سیستم عامل اندروید برای گوشی گلکسی جی 7 باشیم. در ادامه این خبر و جزئیات آن با تک فارس همراه باشید!

به نظر می رسد که جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید یعنی اندروید 7 یا نوقا به زودی برای یکی از گوشی های میان رده سامسونگ یعنی گلکسی جی 7 (Galaxy J7) عرضه خواهد شد. اخیراً این گوشی در حالی که سیستم عامل اندروید 7 بر روی آن نصب بوده است در دیتابیس وب سایت Wi Fi Alliance دیده شده است بنابراین محتمل است که در نظر بگیریم که سامسونگ در نظر دارد این به روز رسانی را در آینده ای نزدیک برای این گوشی عرضه کند. هنوز مشخص نیست که آیا سامسونگ در نظر دارد تا این به روز رسانی را برای گوشی گلکسی جی 5 (Galaxy J5) نیز عرضه بکند یا نه. هر چه نباشد هر دو گوشی گلکسی جی 5 و گلکسی جی 7 در یک زمان معرفی و در یک زمان نیز به بازار عرضه شدند و هر دو نیز قادر به اجرای این سیستم عامل بدون کوچک ترین مشکلی هستند و به همین دلیل ما باور داریم که این حرکت از سوی سامسونگ نیز محتمل است.

برای کسانی که هنوز خبر ندارند باید گفت که سیستم عامل جدید گوگل یعنی اندروید 7 با تعدادی قابلیت جدید مثل بخش پیشرفته نوتیفیکیشن ها، بخش پیشرفته تر نرم افزار ها، اموجی های جدید و ابزار های بهتری برای ذخیره انرژی و هم چنین طبق معمول با به روز رسانی های معمول برای درست کردن باگ ها و بهبود عملکرد و ثبات گوشی و سریع تر شدن آن عرضه شده است. نظر شما درباره این خبر چیست؟! نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقد و بررسی Nokia 6

حدس بزنید که چه شرکتی به بازار برگشته