با موتور جت لپ تاپ خود را خنک نگه دارید !

با موتور جت لپ تاپ خود را خنک نگه دارید !

- دراخبار تکنولوژی
36
۰

با موتور جت لپ تاپ خود را خنک نگه دارید !

امروزه دستگاه های زیادی برای خنک نگه داشتن لپ تاپ ساخته شده است اما GOrb II از آنها پیشی گرفته است . این دستگاه دارای ویژیگیهای خاص و منحصر به فردی است . این دستگاه با سیستم تهویه قوی که در آن نصب شده است قادر خواهد بود تا لپ تاپ شما را خنک نگه دارد .

با موتور جت لپ تاپ خود را خنک نگه دارید !محل قرار گیری این دستگاه بسیار جالب و در نوع خود منحصر به فرد نیز است . این دستگاه همانند دو پایه در زیر لپ تاپ شما قرار می گیرد و علاوه بر خنک نگه داشتن لپ تاپ شما موجب سهولت در انجام تایپ شما نیز می شود . این دستگاه ویژگیهای بسیاری دارد از جمله سرعت باور نکردنی فن آن است که به سرعت هرچه تمام تر لپ تاپ شما را خنک می کند .

با موتور جت لپ تاپ خود را خنک نگه دارید !این فن قابلیت این را دارد تا با سرعت 2200دور در دقیقه بچرخند و جریان هوای مناسب را برای هرچه بهتر کارکردن لپ تاپ فراهم کنند  . GOrb II قابلیت این را دارد تا به همه لپ تاپ ها با هر صفحه نمایشی متصل شود . طبق گزارش های دریافتی از سوی شرکت سازنده ، این محصول  با یک کابل USB به تمامی لپ تاپ های موجود در بازار متصل می شود و به راحتی کار خود را انجام می دهد .

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

[خاطره 1392] معرفی سایت تکفارس در شبکه سه

سایت تکفارس به عنوان یکی از وب سایت