تبلت Kindle Fire HD 10 فقط ۱۵۰ دلار!

تبلت Kindle Fire HD 10 فقط ۱۵۰ دلار!

- درAmazon, تبلت
41
۰

آمازون سال گذشته تبلت Fire HD 10 را ارتقا داد، اما قیمت ۲۳۰ دلاری برای صفحه نمایش اچ دی زیاد رضایت بخش نبود. نظر شما درمورد ۱۵۰ دلار برای صفحه نمایش فول اچ دی چیست؟ تبلت Kindle Fire HD 10 جدید، قطعا جذابیت بیشتری دارد و قیمت آن نیز افراد را مجاب به خریداری آن می کند.

صفحه نمایش جدید یک پنل IP دارد و رزولوشن آن ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ پیکسل است. این تبلت همچنین اسپیکر استریو Dolby Atmos را داراست.

آمازون رم و حافظه را نیز دو برابر کرده است. این تبلت دو گیگابایت رم دارد، که گرچه زیاد قابل قبول نیست ولی بهتر از یک گیگابایت رم سال گذشته است. حافظه ی ذخیره سازی داخلی هم در دو مدل ۳۲ و ۶۴ گیگابایتی قابل سفارش خواهد بود که البته یک حافظه ذخیره سازی جانبی هم تعبیه شده است. پردازنده ی چهار هسته ای تنها بخشی است که دست‌خوش تغییر نشده است( شامل ۲ پردازنده بزرگ ۱.۸ گیگاهرتزی و دو پردازنده ی کوچک).

باتری تبلت مناسب است و ده ساعت استفاده از این تبلت را تضمین می کند . آمازون با افتخار اعلام کرده است که باتری این نسخه پایدارتر از iPad Pro 10.5 است. و البته در این نسخه، آلکسا که پیشروترین دستیار صوتی است به کار گرفته شده است.

در پایین قیمت های تبلت Kindle Fire HD 10 در آمریکا و اروپا آمده است. این تبلت ها در ۱۱ اکتبر(۱۹ مهر) روانه بازار خواهند شد.

۳۲ گیگابایتی    ۶۴گیگابایتی        بدون پیشنهاد ویژه
                      آمریکا ۱۵۰ دلار ۱۹۰ دلار               + ۱۵ دلار
                    بریتانیا ۱۵۰ پوند ۱۸۰ پوند                + ۱۰ پوند
                     آلمان ۱۸۰ یورو ۲۱۰ یورو

               + ۱۵ یورو

0

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

هوش مصنوعی فوق پیشرفته در راه است

طبق گفته های ماسایوشی سون، مدیرعامل شرکت مخابراتی